Návštěva rektora v pobočce Collegium Humanum v Rzeszowě

7. února 2023 Rektor Collegium Humanum prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, dr h.c., honorární konzul Republiky Uzbekistán v Polsku, navštívil pobočku Collegium Humanum v Rzeszowě.

 

V sídle univerzity na Generała Leopolda Okulickiego 10 byl jmenován do funkce prorektora Pobočky Collegium Humanum v Rzeszowě prof. CH dr. Henryk Pietrzak, MBA, mgr Monika Wild-Urbanek, byla jmenována na pozici ředitelky Institutu psychologie a pedagogiky v pobočce v Rzeszowě. Mgr Krystyna Wróblewska, byla jmenována zmocněncem rektora pro pobočku v Rzeszowě a prof. CH dr Artur Grzesik, MBA byl jmenován zmocněncem rektora pro projekty.

 

Rektor Collegium Humanum prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, dr h.c., honorární konzul Republiky Uzbekistán v Polské republice, se setkal s přednášejícími a zaměstnanci administrativy, ale i studenty, zástupci Studentské samosprávy univerzity.

 

Během jednání s ředitelem Nezávislého střediska veřejné zdravotní péče Ministerstva vnitra a správy v Rzeszowě – Zbigniewem Widomskim a Dakerem Al Soorim – předsedou správní rady SABAMED Medical Center, byly podepsány dohody o spolupráci.

 

Smlouva s Rzeszowskou nemocnicí Ministerstva vnitra a správy umožní studentům Collegium Humanum účastnit se projektů realizovaných v rámci studia v oborech Psychologie, Pedagogika a Management. Naši studenti se budou moci účastnit praxí, školení, kurzů a konferencí.

  

Frýdek-Místek

Zahraniční pobočka ve Frýdku-Místku
Prokopa Holého 400, 738 01 Frýdek-Místek, Czechy

Praha

Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1. II. patro