Zlaté medaile studentů Collegium Humanum v plavání

Tým AZS Collegium Humanum v Rzeszowě získal tři zlaté a dvě bronzové medaile na Akademickém mistrovství Podkarpacie v plavání, které se konalo 26. listopadu 2022.

Naši univerzitu reprezentovali studentka 6. ročníku oboru Psychologie Dominika Kulaga a místopředsedkyně Akademického klubu Sportovního sdružení Collegium Humanum, studentka 1. ročníku Pedagogiky Joanna Świątek a student Szymon Szczepanik. 1. ročník psychologie.

Mezi ženami vybojovala Dominika Kulaga dvě zlaté medaile a obhájila prvenství na 50 m znak a prsa. Joanna Świątek získala zlatou medaili na 50 m volný způsob a titul mistryně. Szymon Szczepanik získal dvě bronzové medaile v soutěži na 50 m znak a volný způsob. Za součet bodů získaných ve dvou soutěžích pouze Dominikou získala naše univerzita třetí místo v hodnocení družstev v kategorií žen.