Collegium Humanum Členem Polské federace nemocnic!

S potěšením Vám oznamujeme, že dne 11 února 2021 Collegium Humanum bylo přijato do skupiny Členů podporujících Polskou federaci nemocnic (PFSz).

Polská federace nemocnic (PFSz), založená v roce 2011, je celostátním subjektem sdružujícím nemocnice a vlastní více než 210 zařízení po celém Polsku.

 

Posláním PFSz je mimo jiné

– zlepšení provozních podmínek nemocnice

– činnosti zaměřené na lepší financování nemocnic

– rostoucí význam managementu, bezpečnosti pacientů a zaměstnanců

– zlepšování kvality a osvědčených postupů řízení a vzdělávání

 

Jsme hrdí na to, že jsme se připojili k nejreprezentativnější organizaci zaměstnavatelů v nemocničním sektoru v Polsku. Toto je v souladu s požadavky sociální odpovědnosti univerzity, jejíž vzdělávací nabídka zahrnuje také studijní obory související s lékařstvím, včetně

Master of Business Administration (MBA) – Klinický výzkum, Master of Business Administration (MBA) – Management ve zdravotnictví,

Doktor z Business Administration (DBA) – Management ve zdravotnictví.

 

Je třeba také připomenout, že v roce 2019 byl zřízen Ústav zdravotnictví a sociálních věcí (IZISS) Collegium Humanum a jeho předsedou programové rady se stal předseda polské federace nemocnic – prof. univerzita, MD, PhD, MBA, FACP, FESC, Jarosław J. Fedorowski. U příležitosti inaugurace institutu se konala také konference „Právní riziko má mnoho jmen“, během níž byl představen Adamem Niedzielskim, Předsedou Národního fondu zdraví a profesorem Jarosławem J. Fedorowskim – „Kodex správné řídící praxe“.

 

Frýdek-Místek

Zahraniční pobočka ve Frýdku-Místku
Prokopa Holého 400, 738 01 Frýdek-Místek, Czechy

Praha

Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1. II. patro