Collegium Humanum s prestižním Orelem polského podnikání v kategorii vzdělávání!

S potěšením Vám oznamujeme, že naše vysoká škola získala čestné ocenění v celostátním plebiscitu Orli polského podnikání v kategorii Vzdělávání! Osobní ocenění v podobě DIAMANTU K 30. VÝROČÍ POLSKÉ TRANSFORMACE obdržel také Jeho Magnificence – prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, dr h.c.

Plebiscit Orli polského podnikání se vede v rámci Národního programu na podporu polského podnikání. Je to také pokračování soutěže Mazowiecká firma roku, jejíž tradice sahá téměř 15 let. Cena Orel polského podnikání je synonymem úspěchu a uznání pro instituce, které stanoví vysoké standardy kvality a mohou se stát inspirací pro ostatní.

 

Dále rektor Collegium Humanum – prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, DBA, LL.M, MPH Dr. h.c., byl oceněný DIAMANTEM K 30. VÝROČÍ POLSKÉ TRANSFORMACE – ocenění, která je výrazem obrovských možností a vysokých kompetencí.

 

Diamant k 30. výročí polské transformace je součástí celostátního programu posilování obchodní důvěryhodnosti „Profily a značky k 30. výročí svobody Polské republiky“, který realizuje Polská federace podnikatelů a zaměstnavatelů Entrepreneurs.pl.

 

Děkujeme, že jste ocenili Jeho Magnificenci a naši vysokou školu. Je pro nás velkou ctí a motivací pokračovat v naší další vzdělávací misi.

 

Frýdek-Místek

Zahraniční pobočka ve Frýdku-Místku
Prokopa Holého 400, 738 01 Frýdek-Místek, Czechy

Praha

Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1. II. patro