Spolupráce s Agenturou lékařského výzkumu (ABM)

5. dubna 2022 JM prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, DBA, LL.M, MPH Dr. h. C. Rektor Collegium Humanum podepsal s prof. dr hab. n. med. Radosław Sierpiński předseda Agentury lékařského výzkumu, dohodu o spolupráci týkající se rozvoje vědeckých aktivit obou institucí.

– Podpis smlouvy s Collegium Humanum je významným krokem v budování manažerských kompetencí v sektoru klinického výzkumu v Polsku. Vedení trvalého postgraduálního vzdělávání v oblasti klinického výzkumu, jako je například v oblasti studia MBA, je důležitým prvkem budování kompetentního personálu a nezpochybnitelným směrem, kterým se musíme vydat, abychom vybudovali odpovědný a profesionální sektor biotechnologie a klinického výzkumu v Polsku. – zdůraznil předseda ABM prof. Radosław Sierpiński.

Spolupráce s Agenturou lékařského výzkumu (ABM) je prestižní a praktickou příležitostí k rozšíření kompetencí studentů MBA – Klinický výzkum, které jsou nezbytné pro správné řízení a monitorování klinického výzkumu. Dohoda a spolupráce s agenturou @ agentura lékařského výzkumu zaručí nejvyšší kvalitu vzdělávání budoucích manažerů v oblasti klinického výzkumu, uvedl Prof. dr hab. Paweł Czarnecki rektor Collegium Humanum.

V Collegium Humanum vede postgraduální manažerská studia v oblastech klinického výzkumu, farmacie a ochrany zdraví:

MBA – Klinický výzkum
MBA – Management ve zdravotnictví
MBA – Farmaceutický management
MPH – Veřejné zdravotnictví
DBA – Klinický výzkum
DBA – Management ve zdravotnictví
DPH – Doctor of Public Health

Kompletní nabídka a popis studia:

Frýdek-Místek

Zahraniční pobočka ve Frýdku-Místku
Prokopa Holého 400, 738 01 Frýdek-Místek, Czechy

Praha

Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1. II. patro